Şehiriçi, şehirlerarası veya uluslararası transferiçin nakil ve defin işlemleri gerçekleştirilir. Tam donanımlı ve klimalı cenaze araçlarımız ve deneyimli personelimizle dünya standartları ve dini kurallara uygun yurtiçi ve yurtdışı cenaze nakli yapmaktayız.


Araçlarımızda cenazeler için soğutuculu özel kabin mevcuttur. Araçlarımızın içleri geniş, cenaze yakınları için özel koltuklar bulunmaktadır. Cenaze bölmesi çift kat olup aynı anda iki adet cenaze taşınabilir.

Ambulans HizmetleriTam donanımlı ambulanslarımız, personelimiz, uzman doktorlarımız, hemşire ve paramediklerimizle bizler sizlerin en zayıf olduğu anlarda yani hastalıklarınızda güvenli ve konforlu bir şekilde bir yerden başka bir yere, şehiriçi, şehirlerarası ve ülkelerarası transferlerinizi yapmaktayız.

İlkyardım ve kurtarma konuları beraberinde deneyimli ekibimizle dünya sağlık öğgütü standartlarında ambulans hizmetleri sunmaktayız.

Özel Hastaneler, Diyaliz ve Tıp Merkezleri, Huzur Evlerine Hizmet Vermekteyiz.

Yatağa bağımlı ve transportu servis aracı ile sağlanamayan diyaliz hastaları tam donanımlı Ambulanslarımızla Paramedik nezaretinde Diyaliz Merkezlerine gidiş dönüş transportları sağlanılır.